Społeczena Odpowiedzialność Biznesu

z ang. Corporate Social Responsibility – CSR, to strategia zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwa w swoich działaniach dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne, aspekty środowiskowe, czy relacje z różnymi grupami interesariuszy, w szczególności z pracownikami.

OCHRONA BEZPIECZEŃSTWO CZYSTOŚĆ

Każdy pracownik jest cenny!

Od samego początku naszej działalności pracujemy wspólnie z osobami z niepełnosprawnościami. Nasza firma powstała właśnie po to, aby efektywnie wykorzystać potencjał osób niepełnosprawnych. Coś co inni postrzegają jako wadę, my przekuliśmy na przewagę konkurencyjną.

Zbudowaliśmy zespół kompetentnych i doświadczonych osób. Jest wśród nas wiele osób z niepełnosprawnościami. Dzięki temu możemy nie tylko aktywizować osoby z niepełnosprawnościami do aktywnej pracy zawodowej, ale dajemy także Klientom korzystającym z naszych usług wartość dodaną, w postaci odpisów na Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych.

Współpraca z organizacjami pozarządowymi

W zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami współpracujemy na stałe z Chrześcijańskim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół "OGNISKO" z siedzibą w Krakowie. Bardzo cenimy sobie ten rodzaj współpracy oraz sposób wzdrażania pracowników pod nadzorem trenera ze Stowarzyszenia. Nowi współpracownicy są łagodnie wprowadzani w nieznane im środowisko, dzięki czemu szybko nabierają pewności siebie i mogą wykazać się pełnią kompetencji w nowym miejscu pracy.

Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z organizacjami, których celem jest aktywizacja osób z niepełnosprawnościami poprzez pracę.

U nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Jeśli czujesz, że chcesz pracować wśród ludzi, ale obawiasz się, że Twoje schorzenia stanowią przeszkodę, daj sobie szansę i spróbuj. Jesteśmy otwartym pracodawcą i współpraca z osobami z niepełnosprawnościami to dla nas nie pierwszyzna. Dołożymy wszelkich starań, aby złagodzić Twoje lęki i w spokojnej atmosferze wprowadzić Cię w szczegóły pracy.

Kontakt

BISPRO sp. z o.o.
ul. Ujastek 7
31-752 Kraków
tel. 12 683-83-78
e-mail: bispro@bispro.pl
www.bispro.pl

Dane rejestrowe

NIP: 6783145952
REGON: 122665883
KRS: 0000438171
Koncesja MSW: L-0032/13
Nr rachunku bankowego - Pekao SA
87 1240 4588 1111 0010 7904 2665